DSA6331JL2AB-024.0000VAO
DigiKey raktári szám
150-DSA6331JL2AB-024.0000VAO-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSA6331JL2AB-024.0000VAO
Leírás
MEMS OSC, AUTO,LVCMOS, 24MHZ, 25
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz XO (standard) LVCMOS Oszcillátor 1,71V ~ 3,63V 4-VLGA
Kategória
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Sorozat
Spektrumszórási sávszélesség
±0,25%, középérték körüli
Csomagolás
Csőtár
Max. üzemi áram
3mA (tipikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-VLGA
Típus
Gyártói tokozás
4-VLGA (2,5x2)
Frekvencia
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Kimenet
LVCMOS
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,89mm)
Tápfeszültség
1,71V ~ 3,63V