DSA6152CA3B-032K768VAO
DigiKey raktári szám
150-DSA6152CA3B-032K768VAO-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSA6152CA3B-032K768VAO
Leírás
MEMS OSC, AUTO, LVCMOS, 0.032768
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.768 kHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,71V ~ 3,63V Készenlét (lekapcsolás) 4-VDFN
Kategória
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Sorozat
Max. üzemi áram
3mA (tipikus)
Csomagolás
Csőtár
Tokozás
4-VDFN
Típus
Gyártói tokozás
4-VDFN (3,2x2,5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Funkció
Készenlét (lekapcsolás)
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)
Tápfeszültség
1,71V ~ 3,63V