DSA6111HA2B-050.0000VAO
DigiKey raktári szám
150-DSA6111HA2B-050.0000VAO-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSA6111HA2B-050.0000VAO
Leírás
MEMS OSC., AUTOMOTIVE, LOW POWER
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,71V ~ 3,63V Készenlét (lekapcsolás) 4-VFLGA
Kategória
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Sorozat
Max. üzemi áram
3mA (tipikus)
Csomagolás
Tasak
Minősítések
AEC-Q100
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-VFLGA
Típus
Gyártói tokozás
4-VFLGA (1,6×1,2)
Frekvencia
Méretek
0,063" H. x 0,047" Sz. (1,60mm x 1,20mm)
Funkció
Készenlét (lekapcsolás)
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,89mm)
Kimenet
CMOS
Max. üzemi áram
1,5µA (tipikus)
Tápfeszültség
1,71V ~ 3,63V