DSA6101MA3B-026.0000VAO
DigiKey raktári szám
150-DSA6101MA3B-026.0000VAO-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSA6101MA3B-026.0000VAO
Leírás
MEMS OSC, AUTO, LVCMOS, 26MHZ, 2
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
26 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,71V ~ 3,63V Engedélyezés/letiltás 4-VFLGA
Kategória
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Sorozat
Max. üzemi áram
3mA (tipikus)
Csomagolás
Tasak
Tokozás
4-VFLGA
Típus
Gyártói tokozás
4-VFLGA (2×1,6)
Frekvencia
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,89mm)
Tápfeszültség
1,71V ~ 3,63V