DSA1001CL3-025.0000VAO megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Microchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
25 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,7V ~ 3,6V Készenlét (lekapcsolás) 4-VDFN
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DSA1001CL3-025.0000VAO
DigiKey raktári szám
150-DSA1001CL3-025.0000VAO-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSA1001CL3-025.0000VAO
Leírás
MEMS OSC., AUTOMOTIVE, LOW POWER
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Sorozat
Max. üzemi áram
6,3mA
Csomagolás
Csőtár
Minősítések
AEC-Q100
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-VDFN
Típus
Gyártói tokozás
4-VDFN (3,2x2,5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Funkció
Készenlét (lekapcsolás)
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)
Kimenet
CMOS
Max. üzemi áram
15µA
Tápfeszültség
1,7V ~ 3,6V