BZV55C15 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 27 561
Adatlap
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 18 351
Adatlap
Zener dióda 15 V ±6% Felületszerelt DO-213AA
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZV55C15
DigiKey raktári szám
BZV55C15-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZV55C15
Leírás
DIODE ZENER 15V DO213AA
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.1 V @ 200 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Gyártói tokozás
DO-213AA
Tűrés
±6%
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 10.5 V