AVR16EB20T-I/SS
DigiKey raktári szám
150-AVR16EB20T-I/SSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
150-AVR16EB20T-I/SSCT-ND - Vágott szalag (CT)
150-AVR16EB20T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AVR16EB20T-I/SS
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR null Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH 20-SSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AVR16EB20T-I/SS modellek
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 5,5V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
20MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, IrDA, SMBus, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
20-SSOP
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
20-SSOP (0,209", 5,30mm széles)