AVR16EB20T-I/REB
DigiKey raktári szám
150-AVR16EB20T-I/REBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
150-AVR16EB20T-I/REBCT-ND - Vágott szalag (CT)
150-AVR16EB20T-I/REBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AVR16EB20T-I/REB
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR null Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH 20-VQFN (3x3)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AVR16EB20T-I/REB modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 5,5V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
20MHz