AVR16EB20T-E/REB
DigiKey raktári szám
150-AVR16EB20T-E/REBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
150-AVR16EB20T-E/REBCT-ND - Vágott szalag (CT)
150-AVR16EB20T-E/REBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AVR16EB20T-E/REB
Leírás
16KB RWW,2KB RAM,20MHZ,12-BIT AD
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR null Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH 20-VQFN (3x3)
Kategória
Programmemória típusa
FLASH
Gyrt.
EEPROM mérete
512 x 8
Sorozat
RAM mérete
2K x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 5,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Adatátalakítók
A/D 14x12b
Főprocesszor
AVR
Oszcillátor típusa
Külső, belső
Mag mérete
8 bites
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Sebesség
20MHz