ATXMEGA32E5-MU
DigiKey raktári szám
ATXMEGA32E5-MU-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATXMEGA32E5-MU
Leírás
IC MCU 8/16BIT 32KB FLASH 32QFN
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® XMEGA® E5 Mikrovezérlő IC 8/16 bites 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 32-QFN (5x5)
EDA / CAD modellek
ATXMEGA32E5-MU modellek
RAM mérete
4K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,6V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 16x12b; D/A 2x12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz