ATXMEGA32A4-AU
DigiKey raktári szám
ATXMEGA32A4-AU-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATXMEGA32A4-AU
Leírás
IC MCU 8/16BIT 32KB FLASH 44TQFP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® XMEGA® A4 Mikrovezérlő IC 8/16 bites 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA / CAD modellek
ATXMEGA32A4-AU modellek
RAM mérete
4K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,6V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 12x12b; D/A 2x12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz