ATXMEGA16E5-AUR
DigiKey raktári szám
ATXMEGA16E5-AURTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ATXMEGA16E5-AURCT-ND - Vágott szalag (CT)
ATXMEGA16E5-AURDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATXMEGA16E5-AUR
Leírás
IC MCU 8/16BIT 16KB FLASH 32TQFP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® XMEGA® E5 Mikrovezérlő IC 8/16 bites 32MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)
EDA / CAD modellek
ATXMEGA16E5-AUR modellek
EEPROM mérete
512 x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
2K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,6V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 16x12b; D/A 2x12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz