ATXMEGA16A4-AU
DigiKey raktári szám
ATXMEGA16A4-AU-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATXMEGA16A4-AU
Leírás
IC MCU 8/16BIT 16KB FLASH 44TQFP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® XMEGA® A4 Mikrovezérlő IC 8/16 bites 32MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ATXMEGA16A4-AU modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
EEPROM mérete
1K x 8
Csomagolás
Tálca
RAM mérete
2K x 8
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,6V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 12x12b; D/A 2x12b
Főprocesszor
AVR
Oszcillátor típusa
belső
Mag mérete
8/16 bites
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz