ATTINY85V-10SUR
DigiKey raktári szám
ATTINY85V-10SURTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ATTINY85V-10SURCT-ND - Vágott szalag (CT)
ATTINY85V-10SURDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATTINY85V-10SUR
Leírás
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) Mikrovezérlő IC 8 bites 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-SOIC
EDA / CAD modellek
ATTINY85V-10SUR modellek
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 5,5V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
10MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
USI
Gyártói tokozás
8-SOIC
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
8-SOIC (0,209", 5,30mm széles)