ATTINY85V-10MUR
DigiKey raktári szám
ATTINY85V-10MURTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATTINY85V-10MUR
Leírás
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20QFN
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) Mikrovezérlő IC 8 bites 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH 20-QFN-EP (4x4)
EDA / CAD modellek
ATTINY85V-10MUR modellek
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 5,5V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
10MHz