ATTINY85-20MUR
DigiKey raktári szám
ATTINY85-20MURTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ATTINY85-20MURCT-ND - Vágott szalag (CT)
ATTINY85-20MURDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATTINY85-20MUR
Leírás
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20QFN
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 20-QFN-EP (4x4)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ATTINY85-20MUR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
EEPROM mérete
512 x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
512 x 8
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 4x10b
Főprocesszor
AVR
Oszcillátor típusa
belső
Mag mérete
8 bites
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
20MHz