ATTINY84-20SSU
DigiKey raktári szám
ATTINY84-20SSU-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATTINY84-20SSU
Leírás
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 14SOIC
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® ATtiny Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 14-SOIC
EDA / CAD modellek
ATTINY84-20SSU modellek
EEPROM mérete
512 x 8
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
512 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,7V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 8x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
20MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
USI
Gyártói tokozás
14-SOIC
Perifériák
Feszültségesés észlelés/reset, POR, PWM, hőmérséklet-érzékelő, WDT
Tokozás
14-SOIC (0,154", 3,90mm széles)