ATTINY84-20MUR
DigiKey raktári szám
ATTINY84-20MURTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATTINY84-20MUR
Leírás
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20QFN
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® ATtiny Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 20-QFN-EP (4x4)
EDA / CAD modellek
ATTINY84-20MUR modellek
EEPROM mérete
512 x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
RAM mérete
512 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,7V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 8x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
20MHz