ATTINY45-20XUR
DigiKey raktári szám
ATTINY45-20XURTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ATTINY45-20XURCT-ND - Vágott szalag (CT)
ATTINY45-20XURDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATTINY45-20XUR
Leírás
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 4KB (2K x 16) FLASH 8-TSSOP
EDA / CAD modellek
ATTINY45-20XUR modellek
EEPROM mérete
256 x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
256 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 4x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
20MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
USI
Gyártói tokozás
8-TSSOP
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
8-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)