ATTINY13-20SSU
DigiKey raktári szám
ATTINY13-20SSU-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATTINY13-20SSU
Leírás
IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® ATtiny Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 1KB (512 × 16) FLASH 8-SOIC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ATTINY13-20SSU modellek
Kategória
Programmemória típusa
FLASH
Gyrt.
EEPROM mérete
64 x 8
Sorozat
RAM mérete
64 x 8
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,7V ~ 5,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Adatátalakítók
A/D 4x10b
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Oszcillátor típusa
belső
Főprocesszor
AVR
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Mag mérete
8 bites
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
20MHz
Gyártói tokozás
8-SOIC
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)