ATSAMR34J18B-I/7JX
DigiKey raktári szám
ATSAMR34J18B-I/7JX-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATSAMR34J18B-I/7JX
Leírás
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64TFBGA
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IC RF TxRx + MCU 802.15.4 LoRa™ 137MHz ~ 175MHz, 410MHz ~ 525MHz, 862MHz ~ 1,02GHz 64-TFBGA
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ATSAMR34J18B-I/7JX modellek
Kategória
Memória mérete
256kB Flash, 32kB SRAM
Gyrt.
Soros interfészek
I2S, SPI, USART, USB
Csomagolás
Tálca
GPIO
27
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
1,8V ~ 3,63V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Vételi áram
14,8mA ~ 15,8mA
Típus
TxRx + MCU
Adási áram
32,5mA ~ 94,5mA
RF család / szabvány
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C