ATSAMA5D33A-CU
DigiKey raktári szám
ATSAMA5D33A-CU-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATSAMA5D33A-CU
Leírás
IC MPU SAMA5D3 536MHZ 324LFBGA
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
ARM® Cortex®-A5 Mikroprocesszor IC SAMA5D3 1 magos, 32bit 536MHz 324-LFBGA (15x15)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ATSAMA5D33A-CU modellek
Kategória
Ethernet
10/100/1000Mbps (1)
Gyártó
Microchip Technology
USB
USB 2.0 (3)
Sorozat
I/O feszültség
1,2V, 1,8V, 3,3V
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Alkatrész státusza
Aktív
Biztonsági funkciók
AES, SHA, TDES, TRNG
Főprocesszor
ARM® Cortex®-A5
Rögzítés módja
Felületszerelt
Magok száma / adatsín mérete
1 magos, 32bit
Tokozás
324-LFBGA
Sebesség
536MHz