ATMEGA8515-16AU
DigiKey raktári szám
ATMEGA8515-16AU-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATMEGA8515-16AU
Leírás
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44TQFP
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® ATmega Mikrovezérlő IC 8 bites 16MHz 8KB (4K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA / CAD modellek
ATMEGA8515-16AU modellek
EEPROM mérete
512 x 8
Csomagolás
Tálca
RAM mérete
512 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4,5V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Mag mérete
8 bites
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
16MHz