ATMEGA8-16AUR
DigiKey raktári szám
ATMEGA8-16AURTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ATMEGA8-16AURCT-ND - Vágott szalag (CT)
ATMEGA8-16AURDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATMEGA8-16AUR
Leírás
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32TQFP
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® ATmega Mikrovezérlő IC 8 bites 16MHz 8KB (4K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)
EDA / CAD modellek
ATMEGA8-16AUR modellek
EEPROM mérete
512 x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
1K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4,5V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 8x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
16MHz