ATMEGA644P-20PU
DigiKey raktári szám
ATMEGA644P-20PU-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATMEGA644P-20PU
Leírás
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 40DIP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® ATmega Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 64KB (32K x 16) FLASH 40-PDIP
EDA / CAD modellek
ATMEGA644P-20PU modellek
EEPROM mérete
2K x 8
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
4K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 8x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
20MHz
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
40-PDIP
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
40-DIP (0,600", 15,24mm)