ATMEGA644P-20MUR
DigiKey raktári szám
ATMEGA644P-20MURTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ATMEGA644P-20MURCT-ND - Vágott szalag (CT)
ATMEGA644P-20MURDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATMEGA644P-20MUR
Leírás
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44VQFN
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® ATmega Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7)
EDA / CAD modellek
ATMEGA644P-20MUR modellek
EEPROM mérete
2K x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
4K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 8x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
20MHz