ATMEGA644P-20AU
DigiKey raktári szám
ATMEGA644P-20AU-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATMEGA644P-20AU
Leírás
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® ATmega Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA / CAD modellek
ATMEGA644P-20AU modellek
EEPROM mérete
2K x 8
Csomagolás
Tálca
RAM mérete
4K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 8x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
20MHz