ATMEGA325-16AU
DigiKey raktári szám
ATMEGA325-16AU-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATMEGA325-16AU
Leírás
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64TQFP
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® ATmega Mikrovezérlő IC 8 bites 16MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14)
EDA / CAD modellek
ATMEGA325-16AU modellek
EEPROM mérete
1K x 8
Csomagolás
Tálca
RAM mérete
2K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 8x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
16MHz