ATMEGA32-16AU
DigiKey raktári szám
ATMEGA32-16AU-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATMEGA32-16AU
Leírás
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® ATmega Mikrovezérlő IC 8 bites 16MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA / CAD modellek
ATMEGA32-16AU modellek
EEPROM mérete
1K x 8
Csomagolás
Tálca
RAM mérete
2K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4,5V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 8x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
16MHz