ATMEGA169P-16AU
DigiKey raktári szám
ATMEGA169P-16AU-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATMEGA169P-16AU
Leírás
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64TQFP
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® ATmega Mikrovezérlő IC 8 bites 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14)
EDA / CAD modellek
ATMEGA169P-16AU modellek
EEPROM mérete
512 x 8
Csomagolás
Tálca
RAM mérete
1K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 8x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
16MHz