ATMEGA16-16PU
DigiKey raktári szám
ATMEGA16-16PU-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATMEGA16-16PU
Leírás
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 40DIP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® ATmega Mikrovezérlő IC 8 bites 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 40-PDIP
EDA / CAD modellek
ATMEGA16-16PU modellek
EEPROM mérete
512 x 8
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
1K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4,5V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 8x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
16MHz
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
40-PDIP
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
40-DIP (0,600", 15,24mm)