ATMEGA1280-16AU
DigiKey raktári szám
ATMEGA1280-16AU-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATMEGA1280-16AU
Leírás
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 100TQFP
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® ATmega Mikrovezérlő IC 8 bites 16MHz 128KB (64K x 16) FLASH 100-TQFP (14x14)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ATMEGA1280-16AU modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
EEPROM mérete
4K x 8
Csomagolás
Tálca
RAM mérete
8K x 8
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 16x10b
Főprocesszor
AVR
Oszcillátor típusa
belső
Mag mérete
8 bites
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
16MHz