ATM90E36A-AU-R
DigiKey raktári szám
ATM90E36A-AU-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ATM90E36A-AU-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
ATM90E36A-AU-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATM90E36A-AU-R
Leírás
IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3 fázisú Mérő IC 48-TQFP (7x7)
EDA / CAD modellek
ATM90E36A-AU-R modellek
Kategória
Üzemi áram
23mA
Gyártó
Microchip Technology
Tápfeszültség
2.8 V ~ 3.6 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Mérő típusa
3 fázisú
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Bemeneti impedancia
50kohm, 80kohm, 120kohm
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mérési hiba
0,5%
Tokozás
48-TQFP
I/O feszültség (magas)
2,8V, 3,6V
Gyártói tokozás
48-TQFP (7x7)
I/O feszültség (alacsony)
0,4V, 0,8V