AT91R40008-66AU-999
DigiKey raktári szám
AT91R40008-66AU-999TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
AT91R40008-66AU-999CT-ND - Vágott szalag (CT)
AT91R40008-66AU-999DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AT91R40008-66AU-999
Leírás
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
ARM7® AT91 Mikrovezérlő IC 16/32 bites 66MHz ROMless 100-LQFP (14x14)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AT91R40008-66AU-999 modellek
Kategória
Bemenetek/kimenetek száma
32
Gyrt.
Programmemória típusa
ROMless
Sorozat
RAM mérete
256K x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,65V ~ 1,95V
Alkatrész státusza
Aktív
Oszcillátor típusa
Külső
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Főprocesszor
ARM7®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag mérete
16/32 bites
Gyártói tokozás
100-LQFP (14x14)
Sebesség
66MHz