AT91M42800A-33AU
DigiKey raktári szám
AT91M42800A-33AU-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AT91M42800A-33AU
Leírás
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
ARM7® AT91 Mikrovezérlő IC 16/32 bites 33MHz ROMless 144-LQFP (20x20)
Kategória
Bemenetek/kimenetek száma
54
Gyrt.
Programmemória típusa
ROMless
Sorozat
RAM mérete
8K x 8
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,7V ~ 3,6V
Alkatrész státusza
Aktív
Oszcillátor típusa
Külső
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Főprocesszor
ARM7®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag mérete
16/32 bites
Gyártói tokozás
144-LQFP (20x20)
Sebesség
33MHz