AT90USB162-16MUR
DigiKey raktári szám
AT90USB162-16MURTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
AT90USB162-16MURCT-ND - Vágott szalag (CT)
AT90USB162-16MURDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AT90USB162-16MUR
Leírás
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
Részletes leírás
AVR AVR® 90USB Mikrovezérlő IC 8 bites 16MHz 16KB (16K x 8) FLASH 32-VQFN (5x5)
EDA / CAD modellek
AT90USB162-16MUR modellek
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,7V ~ 5,5V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
16MHz