AT90USB162-16MU
DigiKey raktári szám
AT90USB162-16MU-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AT90USB162-16MU
Leírás
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® 90USB Mikrovezérlő IC 8 bites 16MHz 16KB (16K x 8) FLASH 32-VQFN (5x5)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AT90USB162-16MU modellek
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
EEPROM mérete
512 x 8
Csomagolás
Tálca
RAM mérete
512 x 8
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Oszcillátor típusa
belső
Főprocesszor
AVR
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Mag mérete
8 bites
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
16MHz