AT32AP7200-CTUT
DigiKey raktári szám
AT32AP7200-CTUT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AT32AP7200-CTUT
Leírás
IC MCU 32BIT ROMLESS 324TFBGA
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR®32 AP7 Mikrovezérlő IC 32 bites 200MHz ROMless 324-TFBGA (15x15)
Kategória
Bemenetek/kimenetek száma
146
Gyrt.
Programmemória típusa
ROMless
Sorozat
RAM mérete
64K x 8
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,08V ~ 3,6V
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Adatátalakítók
D/A 2x16b
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Oszcillátor típusa
belső
Főprocesszor
AVR
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Mag mérete
32 bites
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
200MHz