25LC512-M/SN
DigiKey raktári szám
25LC512-M/SN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
25LC512-M/SN
Leírás
IC EEPROM 512KBIT SPI 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EEPROM Memória IC 512Kbit SPI 20 MHz 8-SOIC
EDA / CAD modellek
25LC512-M/SN modellek
Órajelfrekvencia
20 MHz
Tápfeszültség
2,5V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TA)