25LC256-I/SN
DigiKey raktári szám
25LC256-I/SN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
25LC256-I/SN
Leírás
IC EEPROM 256KBIT SPI 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EEPROM Memória IC 256Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
EDA / CAD modellek
25LC256-I/SN modellek
Órajelfrekvencia
10 MHz
Tápfeszültség
2,5V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)