25LC256-E/SM
DigiKey raktári szám
25LC256-E/SM-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
25LC256-E/SM
Leírás
IC EEPROM 256KBIT SPI 8SOIJ
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EEPROM Memória IC 256Kbit SPI 10 MHz 8-SOIJ
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
25LC256-E/SM modellek
Kategória
Memória interfész
SPI
Gyrt.
Órajelfrekvencia
10 MHz
Csomagolás
Csőtár
Írási ciklusidő (szó, lap)
5ms
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
2,5V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)