25LC160D-I/ST
DigiKey raktári szám
25LC160D-I/ST-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
25LC160D-I/ST
Leírás
IC EEPROM 16KBIT SPI 8TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EEPROM Memória IC 16Kbit SPI 10 MHz 8-TSSOP
EDA / CAD modellek
25LC160D-I/ST modellek
Órajelfrekvencia
10 MHz
Tápfeszültség
2,5V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)