25LC160A-E/ST
DigiKey raktári szám
25LC160A-E/ST-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
25LC160A-E/ST
Leírás
IC EEPROM 16KBIT SPI 8TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EEPROM Memória IC 16Kbit SPI 10 MHz 8-TSSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
25LC160A-E/ST modellek
Kategória
Memória interfész
SPI
Gyrt.
Órajelfrekvencia
10 MHz
Csomagolás
Csőtár
Írási ciklusidő (szó, lap)
5ms
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
2,5V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)