25LC040X-I/ST
DigiKey raktári szám
25LC040X-I/ST-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
25LC040X-I/ST
Leírás
IC EEPROM 4KBIT SPI 2MHZ 8TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EEPROM Memória IC 4Kbit SPI 2 MHz 8-TSSOP
EDA / CAD modellek
25LC040X-I/ST modellek
Órajelfrekvencia
2 MHz
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség
2,5V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)