25LC040AT-E/MC
DigiKey raktári szám
25LC040AT-E/MCTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
25LC040AT-E/MCCT-ND - Vágott szalag (CT)
25LC040AT-E/MCDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
25LC040AT-E/MC
Leírás
IC EEPROM 4KBIT SPI 10MHZ 8DFN
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EEPROM Memória IC 4Kbit SPI 10 MHz 8-DFN (2x3)
EDA / CAD modellek
25LC040AT-E/MC modellek
Órajelfrekvencia
10 MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség
2,5V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)