24LC025T-E/MNY megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Microchip Technology
Raktáron: 2 140
Adatlap
Similar
Microchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
STMicroelectronics
STMicroelectronics
EEPROM Memória IC 2Kbit I2C 400 kHz 900 ns 8-TDFN (2x3)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
24LC025T-E/MNY
DigiKey raktári szám
24LC025T-E/MNY-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
24LC025T-E/MNY
Leírás
IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8TDFN
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
24LC025T-E/MNY modellek
Órajelfrekvencia
400 kHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tápfeszültség
2,5V ~ 5,5V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)