24LC025-I/ST
DigiKey raktári szám
24LC025-I/ST-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
24LC025-I/ST
Leírás
IC EEPROM 2KBIT I2C 8TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EEPROM Memória IC 2Kbit I2C 400 kHz 900 ns 8-TSSOP
EDA / CAD modellek
24LC025-I/ST modellek
Órajelfrekvencia
400 kHz
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség
2,5V ~ 5,5V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)