24LC025-E/MC megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Microchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
STMicroelectronics
Raktáron: 24 662
Adatlap
Similar
STMicroelectronics
EEPROM Memória IC 2Kbit I2C 400 kHz 900 ns 8-DFN (2x3)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
24LC025-E/MC
DigiKey raktári szám
24LC025-E/MC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
24LC025-E/MC
Leírás
IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8DFN
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
24LC025-E/MC modellek
Kategória
Memória interfész
I2C
Gyrt.
Órajelfrekvencia
400 kHz
Csomagolás
Csőtár
Írási ciklusidő (szó, lap)
5ms
Alkatrész státusza
Aktív
Hozzáférési idő
900 ns
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Tápfeszültség
2,5V ~ 5,5V
Memória típusa
Nem felejtő
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)