1N5928PE3/TR12 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 66
Adatlap
Zener dióda 13 V 1.5 W ±20% Furatszerelt DO-204AL (DO-41)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
1N5928PE3/TR12
DigiKey raktári szám
1N5928PE3/TR12-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1N5928PE3/TR12
Leírás
DIODE ZENER 13V 1.5W DO204AL
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 9.9 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.2 V @ 200 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Elavult
Rögzítés módja
Furatszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±20%
Gyártói tokozás
DO-204AL (DO-41)
Max. teljesítmény
1.5 W
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
7 Ohms