1N5927BPE3/TR8
DigiKey raktári szám
1N5927BPE3/TR8-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1N5927BPE3/TR8
Leírás
DIODE ZENER 12V 1.5W DO204AL
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 12 V 1.5 W ±5% Furatszerelt DO-204AL (DO-41)
Kategória
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 9.1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.2 V @ 200 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Elavult
Rögzítés módja
Furatszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
DO-204AL (DO-41)
Max. teljesítmény
1.5 W
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
6.5 Ohms